Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Noworoczne spotkania z mieszkańcami 
(08.02.2018)


  

Czas świątecznych i noworocznych spotkań dobiega końca. Tradycyjnie jeszcze w tym świąteczno-noworocznym czasie mieszkańcy wsi organizują spotkania opłatkowe. To również dobry czas na podsumowanie minionego roku.

Przy wspólnym stole i jasełkach w wykonaniu dzieci oraz młodzieży mieszkańcy tradycyjnie składają sobie życzenia i dzielą się opłatkiem. Na zorganizowanych spotkaniach w Wierzbnej, Kalnie, Mielęcinie i Mikoszowej życzenia wszystkim mieszkańcom składał jak zawsze burmistrz Leszek Michalak. Nie zabrakło także podziękowań dla zaangażowanych sołtysów i przedstawicieli Rad Sołeckich. - Cieszę się, że mogę być tutaj dziś razem z Wami. Gratuluję pomysłów i różnych przedsięwzięć, które podejmowane są na rzecz wszystkich mieszkańców. Życzę udanego 2018 roku i cóż … wciąż niegasnącego zapału, którego wielu mogłoby Wam pozazdrościć. Niech to będzie dobry rok - mówił w trakcie spotkania burmistrz Leszek Michalak.

Po raz pierwszy spotkanie opłatkowe w nowo wyremontowanej świetlicy zorganizowali także mieszkańcy Mielęcina. - Mamy nadzieję, że będzie to już tradycja wśród mieszkańców Mielęcina. Do naszej dyspozcyji oddany został piękny obiekt, w którym możemy się spotykać i przygotowywać różne uroczystości. Spotkanie było dobrą okazją, aby nie tylko podsumować 2017 rok, podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia pomyślności na nowy rok. To był także dobry moment, aby zaplanować nowe działania. Zapraszamy do wspólnej integracji podczas uroczystości i imprez, których mam nadzieję, będzie tutaj coraz więcej. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom naszych wsi za tak liczny udział w spotkaniach - dziękowała radna Barbara Zatoń.

Magdalena Pawlik 

 

       


strona główna  |  do góry  |