Jest już nowy numer gazety
(09.02.2018)

Dziś do rąk czytelników trafił drugi w tym roku numer Gazety Żarowskiej. A w nim przeczytać można o podsumowaniu minionego roku w gminie Żarów.

Nie mogło zabraknąć również informacji na temat planów inwestycyjnych na 2018 rok. Zobacz, jakie nowe inwestycje będą w najbliższym czasie realizowane na terenie gminy Żarów.

Podczas spotkania noworocznego wyróżniliśmy najlepszych sportowców i trenerów 2017 roku. Do kogo w tym roku trafiły odznaczenia? Przeczytasz o tym w nowym numerze gazety.

Na łamach naszej gazety mieszkańcy gminy zadają kolejne pytanie burmistrzowi Leszkowi Michalakowi.

W nowym roku kontynuujemy rozpoczęte w minionym roku inwestycje. Nową nawierzchnię asfaltową zyskał teren przy remontowanym Centrum Przesiadkowym, a w Mrowinach niebawem rozpocznie się drugi etap budowy kanalizacji. O realizacji tych zadań można przeczytać w nowym wydaniu gazety.

Ponadto nie brakuje informacji kulturalnych, w tym zaproszenia na Gminny Dzień Kobiet i występ Kabaretu Młodych Panów oraz newsów sportowych.

Podajemy także Państwu informacje, gdzie zgłaszać zapytania dotyczące bezdomnych zwierząt. Wszystkie wskazówki na tem temat znajdują się w tym numerze gazety.

Miłej lektury!
Redakcja gazety