Uwaga! Przerwy w dostawie wody
(16.02.2018)

W związku z awarią na tranzytowej sieci wodociągowej przy ul. Mickiewicza w Żarowie, do dnia 2 marca 2018 roku mogą wystąpić przerwy w ciągłości dostawy wody oraz obniżone ciśnienie wody na terenie całej gminy, szczególnie w budynkach wielorodzinnych na wyższych kondygnacjach.

Z uwagi na zaistniałe utrudnienia w dostawie wody chcielibyśmy Państwa poinformować, iż zapewniamy całodobowo zastępczy punkt poboru wody na Stacji Uzdatniania Wody w Kalnie. Istnieje również możliwość napełnienia mniejszych zbiorników w siedzibie Spółki w Żarowie przy ul. Słowiańskiej 16, od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00.

Informujemy, że wykonujemy wszystkie możliwe działania w celu jak najszybszego zapewnienia ciągłości dostawy wody.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy

Zarząd Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Żarowie Spółka z o.o.