Skrzyżowanie otwarte, Dworcowa zamknięta
(09.05.2018)

Świdnickie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów informuje, że od dnia 09.05.2018r. zostanie przywrócony ruch na ul. Mickiewicza, Krasińskiego i Armii Krajowej.

Natomiast od dnia 10.05.2018r. zamknięta dla ruchu zostanie ul. Dworcowa od ul. Armii Krajowej do ul. Wojska Polskiego z możliwością dojazdu do targu od ul. Wojska Polskiego.

Uwaga! Zmiana terminu zamknięcia skrzyżowania
(05.03.2018)

W związku z długotrwałymi mrozami i utrzymującymi się niskimi temperaturami termin wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu został przesunięty z 5 marca na czwartek, 8 marca 2018 roku.

Choć warunki pogodowe będą z dnia na dzień coraz lepsze, grunt nie zdołał jeszcze całkowicie odmarznąć, co przy prowadzonych pracach byłoby dużym utrudnieniem.

Prosimy kierowców o baczne zwracanie uwagi na znaki kierujące na objazdy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Uwaga kierowcy! Skrzyżowanie w centrum miasta zostanie zamknięte!
(19.02.2018)

Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów informuje, że w związku z realizacją zadania "Budowa centrum przesiadkowego na ul. Dworcowej w Żarowie wraz z przebudową skrzyżowania przy ul. Armii Krajowej, Mickiewicza i Dworcowej" zostaną wprowadzone kolejne etapy tymczasowej organizacji ruchu.

Od 22 lutego 2018 roku planowane jest zamknięcie na okres 2-4 tygodni ulicy Armii Krajowej.
Od 1 marca 2018 roku planowane jest zamknięcie ulicy Armii Krajowej i Mickiewicza.

Prosimy kierowców o baczne zwracanie uwagi na znaki kierujące na objazdy.

Na mapach pokazane są obszary ul. Armii Krajowej wyłączone z ruchu od 22 lutego 2018 roku oraz ul. Mickiewicza wyłączone z ruchu od 1 marca 2018 roku.

Od 1 marca z ruchu wyłączone będą ulice Armii Krajowej oraz Mickiewicza.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Skrzyżowanie w centrum miasta zamknięte od 5 marca
(21.02.2018)

W związku z prognozowanymi niskimi temperaturami termin wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu został przesunięty z 22 lutego na 5 marca 2018 roku.

Prosimy kierowców o baczne zwracanie uwagi na znaki kierujące na objazdy. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Plac przy budowanym Centrum Przesiadkowym przy ul. Dworcowej w Żarowie na chwilę obecną zostanie udostępniony, ale tylko dla użytku autobusów, aby umożliwić im manewr zawracania. Po uprzątnięciu terenu przez wykonawcę i postawieniu nowej wiaty przystankowej teren zostanie udostępniony także pozostałym użytkownikom ruchu drogowego. Ruch pieszy zostanie utrzymany, tak jak dotychczas.

Wszystkie szczegóły dotyczące objazdów znajdziecie Państwo na zamieszczonych poniżej mapach.