Skrzyżowanie w centrum miasta zamknięte od 5 marca
(21.02.2018)

W związku z prognozowanymi niskimi temperaturami termin wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu został przesunięty z 22 lutego na 5 marca 2018 roku.

Prosimy kierowców o baczne zwracanie uwagi na znaki kierujące na objazdy. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Plac przy budowanym Centrum Przesiadkowym przy ul. Dworcowej w Żarowie na chwilę obecną zostanie udostępniony, ale tylko dla użytku autobusów, aby umożliwić im manewr zawracania. Po uprzątnięciu terenu przez wykonawcę i postawieniu nowej wiaty przystankowej teren zostanie udostępniony także pozostałym użytkownikom ruchu drogowego. Ruch pieszy zostanie utrzymany, tak jak dotychczas.

Wszystkie szczegóły dotyczące objazdów znajdziecie Państwo na zamieszczonych poniżej mapach.