Praca w żarowskim Dongsung Poland
(01.03.2018)

Dongsung Poland jest oddziałem międzynarodowego koncernu DongSung Precision LX Company w Korei Południowej. DongSung Precision LX Company Ltd. powstał w 1983r. jako firma specjalizująca się w produkcji części samochodowych. Jest to rozwijająca się firma z dużym kapitałem z centralą w Korei oraz oddziałami w Indiach i Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji części samochodowych (przekładni kierowniczych). Zajmujemy się obróbką i montażem aluminiowych odlewów. W sierpniu 2016r. został utworzony oddział firmy w Polsce. Jesteśmy w trakcie budowy zakładu produkcyjnego na strefie ekonomicznej w Żarowie, którą planujemy zakończyć w listopadzie 2018r.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

• Operator produkcji - montaż (23 osoby)

• Operatorów CNC (17 osób)

Oczekiwania:

• Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, mile widzine doświadczenie w branży automotive

Wynagrodzenie:

• okres próby 2300-2700 PLN brutto (w zależności od kwalifikacji i doświadczenia)

Dodatki:

• Dodatek za dojazdy, premia frekwencyjna, premie świąteczne (4000-6000 PLN brutto/rok)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub osobisty w siedzibie firmy (budynek KCP).

Kontakt: Karolina Klatka (887 448 810), e-mail: dongsungpolska@gmail.com