Zobacz nowy numer gazety
(08.03.2018)

Dziś do czytelników trafił nowy numer Gazety Żarowskiej. Wszystkim Żarowiankom, z okazji Dnia Kobiet życzenia składają burmistrz Leszek Michalak oraz przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny.

Kolejne dobre wiadomości dotarły w ostatnich dniach do Urzędu Miejskiego w Żarowie. Instytucja Pośrednicząca Aglomeracji Wałbrzyskiej, która rozdziela środki unijne pozytywnie oceniła wniosek gminy Żarów dotyczący rewitalizacji budynków mieszkalnych. Dzięki temu gmina Żarów otrzyma ponad 1,5 miliona złotych dofinansowania na realizację projektu "Odnowa wielorodzinnych budynków mieszkalnych w ramach rewitalizacji miasta Żarów na lata 2014-2020". O tym, które budynki będą remontowane i jakie zadania zostaną zrealizowane piszemy w nowym numerze gazety.

Na kolejne pytania mieszkańców odpowiada burmistrz Leszek Michalak. Przeczytaj o inwestycji, która niebawem będzie realizowana w mieście.

Ruszyła budowa żłobka przy Bajkowym Przedszkolu w Żarowie. Informacje o zakresie prac, nowym naborze do żłobka, terminie zakończenia robót można znaleźć w tym wydaniu gazety.

Nie brakuje również informacji o naszych żarowskich szkołach. O tym, jak dziś rowijają się Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Mrowinach i Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach mówią dyrektorki Barbara Nowak i Krystyna Waliszak.

Zachęcamy naszych mieszkańców do przyłączenia się do akcji "Paka dla Zwierzaka". Szczegóły wewnątrz nowego numeru gazety.

Ponadto na czytelników czekają newsy sportowe oraz zaproszenie na kiermasz wielkanocny do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Miłej lektury!
Redakcja gazety