Praca w AKS Precision Ball Polska w Żarowie
(13.03.2018)

Firma AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. w Żarowie jest japońską firmą produkującą kulki stalowe do łożysk tocznych przeznaczonych do różnego typu maszyn i urządzeń, w tym także dla branży motoryzacyjnej. AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. w Żarowie istnieje na rynku od 2002 roku i zlokalizowana jest w żarowskiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

OPERATOR - MECHANIK/ OPERATOR MASZYN

Warunki zatrudnienia:

• umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą

• wynagrodzenie do 4500 zł
    dofinansowanie dojazdów do pracy
    benefity pozapłacowe:
    - system kafeteryjny (świadczenia z zakresu sportu, kultury, rekreacji, wypoczynku, medycyny)
     dopłata do wyżywienia
    - korzystanie z hali sportowej w GCKiS w Żarowie
    - pakiet medyczny
    - fundusz socjalny (w tym pożyczki na cele mieszkaniowe)
    - szeroki zakres szkoleń zawodowych ( m.in. obsługa suwnic i żurawi, obsługa wózków widłowych, elektryczne)
    - stabilne warunki zatrudnienia

Oczekiwania:

• gotowość do pracy w systemie zmianowym ( w tym weekendy )

• chęć zdobywania wiedzy

• komunikatywność

• umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@aksball.com.pl lub na adres: AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 12, 58 - 130 Żarów. Podania można także składać bezpośrednio w portierni zakładu.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".