Konsultacje społeczne projektu aktualizacji "Strategia rozwoju Aglomeracji Wałbrzyskiej na lata 2013 -2020".
(16.03.2018)

Burmistrz Leszek Michalak zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu aktualizacji dokumentu "Strategia rozwoju Aglomeracji Wałbrzyskiej na lata 2013 -2020". Aktualizowany i konsultowany dokument nosi nazwę "Strategia Aglomeracji Wałbrzyskiej z perspektywą do 2030".

Przedłożony projekt strategii odpowiada aktualnemu zasięgowi terytorialnemu Aglomeracji Wałbrzyskiej i obejmuje 22 gminy tj.: Kamienna Góra - miasto, gmina wiejska Kamienna Góra, Lubawka, Nowa Ruda - miasto, gmina wiejska Nowa Ruda, Świebodzice, Boguszów-Gorce, Szczawno-Zdrój, Czarny Bór, Głuszyca, Mieroszów, Walim, Wałbrzych, Jedlina-Zdrój, Stare Bogaczowice, miasto Świdnica, Jaworzyna Śląska, Strzegom, Żarów, Dobromierz, Marcinowice i gmina wiejska Świdnica

Konsultacje prowadzone będą od dnia 22 marca 2018 r. do dnia 23 kwietnia 2018 r. w formie przyjmowania propozycji, uwag i opinii przekazywanych za pośrednictwem formularza elektronicznego znajdującego się pod adresem http://strategia2030.badanie.net/.

Wypełnione w wersji elektronicznej i wydrukowane formularze można również dostarczyć w formie drukowanej na adres: Urząd Miejski, uL. Zamkowa 2, 58-130 Żarów (decyduje data wpływu).

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawie konsultacji społecznych jest Pani Katarzyna Janik nr tel. 74 8 580 591, wew. 340.

W zakresie procedury konsultacji społecznych osobą kontaktową w EffiCon jest Pani Karolina Jarmuła, k.jarmula@efficon.pl  tel. 510 772 529.

Do pobrania: