Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Zawody pływackie na żarowskim basenie
(20.03.2018)


  

Po raz czwarty uczniowie szkół gminy Żarów rywalizowali w zawodach pływackich. Na najlepszych czekały medale oraz pamiątkowe dyplomy. Organizatorem zawodów było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz ULKS Piast 2008 Żarów.

Zwycięzców dekorował Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak oraz Dyrektor GCKiS w Żarowie Tomasz Pietrzyk.

Dziewczęta

Rocznik 2008-2009 / 25 m styl dowolny
1. Emilia Szydłowska - SP Żarów
2. Zofia Podolak - SP Żarów
3. Maja Kołodka - SP Żarów
4. Maria Suchodolska - SP Żarów
5. Kamila Kądziołka - SP Żarów
6. Lucja Skrzypek - SP Żarów
7. Nikola Przybylska - SP Żarów
8. Wiktoria Mann - SP Żarów
9. Patrycja Kosiarska - SP Mrowiny
10. Julia Banach - SP Żarów
11. Lena Król - SP Żarów

Rocznik 2006-2007 / 5050 m styl dowolny
1. Zuzanna Dalgiewicz - SP Żarów
2. Weronika Pyda - SP Żarów
3. Oliwia Cuban - SP Żarów
4. Julia Pietruszka - SP Mrowiny
5. Maritta Chrebella - SP Imbramowice
6. Zofia Marczyńska - SP Żarów
7. Julia Aftyka - SP Żarów

Rocznik 2004-2005 / 50 m styl dowolny
1. Elżbieta Choduniecka - SP Żarów
2. Nikola Dalgiewicz - SP Żarów
3. Karolina Zięba - SP Imbramowice
4. Julita Niżwiewa - SP Żarów

Rocznik 2002-2003 / 50 m styl grzbietowy
1. Wiktoria Matusiak - Gimnazjum Żarów
2. Natalia Śliwa - Gimnazjum Żarów
3. Dominika Dalgiewicz - Gimnazjum Żarów

Rocznik 2002-2003 / 50 m styl klasyczny
1. Martyna Chodurek - Gimnazjum Żarów
2. Agnieszka Bazga - Gimnazjum Żarów
3. Zofia Domagała - Gimnazjum Żarów

Rocznik 2002-2003 dziewczęta styl dowolny
1. Magdalena Razik - Gimnazjum Żarów
2. Kornelia Łucak - Gimnazjum Żarów
3. Izabela Nosal - Gimnazjum Żarów

Chłopcy

Rocznik 2008-2209 / 25 m styl dowolny
1. Maksymilan Drąg - SP Mrowiny
2. Albert Leputa - SP Mrowiny
3. Karol Nartowski - SP Żarów

Rocznik 2006-2007 / 50 m styl dowolny
1. Krzysztof Boniowski - SP Żarów
2. Ostap Skira - SP Mrowiny
3. Marek Dobrowolski - SP Imbramowice
4. Aleksander Gadzicki - SP Imbramowice
5. Wojciech Maślerz - SP Mrowiny
6. Jakub Majewski - SP Imbramowice
7. Dominik Niżyński - SP Imbramowice
8. Mateusz Przybylski - SP Imbramowice

Rocznik 2004-2006 / 50 m styl dowolny
1. Wiktor Nowak - SP Żarów
2. Konstanty Roubo - SP Mrowiny
3. Kacper Moryl - SP Żarów

Rocznik 2002-2003 / 50 m styl klasyczny
1. Kacper Konieczny - Gimnazjum Żarów
2. Szymon Janaszek - Gimnazjum Żarów
3. Eryk Śliwa - Gimnazjum Żarów
4. Marcin Lasak - Gimnazjum Żarów
5. Kamil Wołek - Gimnazjum Żarów

Rocznik 2002-2003 / 50 m styl dowolny
1. Michał Maksanty - Gimnazjum Żarów
2. Jakub Dulemba - Gimnazjum Żarów
3. Patryk Balcerzak - Gimnazjum Żarów

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
 


  


strona główna  |  do góry  |