Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Głosujemy na Bajkowe Przedszkole
(21.03.2018)


  

Bajkowe Przedszkole w Żarowie ma szansę wygrać oczyszczacz powietrza marki Electrolux. Akcja zanicjowana została przez firmę Electrolux w ramach projektu "Uwolnij Przedszkola od Smogu".

 

Oczyszczacze powietrza Electrolux otrzyma 25 przedszkoli i żłobków. Jest to wielostopniowy system filtracji, który wychwytuje do 99,97% zanieczyszczenia wielkości do 0,3 µm, w tym pyły PM10 i PM2.5, wirusy i bakterie, pyłki kwiatowe oraz inne alergeny, a także zapachy!

Jak zagłosować na Bajkowe Przedszkole?

Zasady akcji "Uwolnij przedszkole od smogu" są bardzo proste. Wystarczy wybrać z listy na stronie internetowej https://przedszkolabezsmogu.pl/ przedszkole lub żłobek, w którym chcemy, żeby pojawił się oczyszczacz. Jeśli danej placówki nie ma na stronie, możemy ją samodzielnie dodać. Następnie należy oddać głos na wybrane miejsce - można głosować co godzinę na dowolną liczbę placówek w dniach od 06.03 do 30.03.2018r. Po wykonaniu tych kroków pozostaje tylko czekać na finał akcji, w którym 25 przedszkoli i żłobków z największą liczbą głosów otrzyma swoje oczyszczacze marki Electrolux.

Wszystkie szczegóły akcji "Uwolnij przedszkole od smogu" znajdują się na stronie internetowej https://przedszkolabezsmogu.pl/  

   


strona główna  |  do góry  |