Wielkanocny prezent dla seniorów
(21.03.2018)

To był wyjątkowy prezent z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Żarowie ze swoim specjalnym programem artystycznym wystąpili przed podopiecznymi Domu Seniora w Żarmedzie.

To było wyjątkowe spotkanie nie tylko dla samych dzieci, ale również seniorów z żarowskiego Domu Seniora. - Chcieliśmy poprzez ten występ podarować uśmiech wszystkim seniorom. I sprawić, aby ten przedświąteczny czas był wyjątkowy dla każdego z nich. Cel chyba został osiągnięty. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci, a seniorom zapewne też spodobał się program artystyczny dzieci, bo gromko nas oklaskiwali. Serdecznie dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie i mam nadzieję, że podarowaliśmy seniorom, choć "odrobinę słońca" - mówiła Beata Pis z Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Niespodzianką dla wszystkich seniorów były także wykonane przez przedszkolaków ozdoby.

W podziękowaniu za przygotowane świąteczne przedstawienie młodzi artyści otrzymali świąteczne podarunki. Nie zabrakło także gorących frytek i słodkiego poczęstunku.