Uwaga! Zmiany w wynajmie świetlic wiejskich
(21.03.2018)

Od dnia 7 marca każdy, kto chciałby wynająć świetlicę wiejską znajdującą się pod zarządem Gminy Żarów (dotyczy miejscowości: Bożanów, Buków, Imbramowice, Kalno, Gołaszyce, Mikoszowa, Pyszczyn, Pożarzysko, Siedlimowice, Wierzbna, Zastruże) zobowiązany jest złożyć pisemny wniosek do Urzędu Miejskiego w Żarowie, zaakceptowany uprzednio przez sołtysa danej miejscowości.

Wprowadzenie pisemnych wniosków usprawni zarządzanie terminarzem wynajmów, a także podyktowane jest względami bezpieczeństwa, wobec coraz częstszych ekscesów związanych z wynajmem sal na tzw. przyjęcia okolicznościowe.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku chęci wynajmu świetlic w miejscowościach Łażany, Mielęcin, Mikoszowa i Przyłęgów prosimy o zgłaszanie się do Gminnego Centrum Kultury i Sportu, które zarządza świetlicami w ww. miejscowościach.

Wnioski można pobrać w Urzędzie Miejskim w pokoju nr 8 lub poniżej:

Do pobrania: