Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Przy wielkanocnym stole z emerytami 
(22.03.2018)


  

Tradycyjnie przed Świętami Wielkanocnymi żarowscy seniorzy ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów spotkali się na wspólnym wielkanocnym śniadaniu. Były życzenia, występy artystyczne, upominki, a na stołach nie zabrakło wielkanocnych przysmaków. 

- To już kolejne śniadanie wielkanocne, na które zapraszają nas żarowscy emeryci. Cieszę się, że stało się to tradycją i dziś, w tak miłym gronie możemy złożyć sobie świąteczne życzenia - mówiła podczas spotkania z emerytami Beata Wilk z żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Na świątecznym śniadaniu słowa podziekowania usłyszeli także inwalidzi. Tradycyjnie już, seniorzy z gminy Żarów, w przedświątecznym okresie obchodzą także święto inwalidy. Życzenia emerytom złożyli również burmistrz Leszek Michalak i zastępca Grzegorz Osiecki oraz Beata Wilk z Ośrodka Pomocy Społecznej. - Zbliżają się Święta Wielkanocne i dziś chcę Państwu z tej okazji złożyć najserdeczniejsze życzenia. Mam nadzieję, że nikt w tych wyjątkowych dniach nie będzie sam. I będzie mógł się cieszyć wspólnymi chwilami z najbliższymi. Życzę, aby te święta upłynęły w serdecznej rodzinnej atmosferze, pełnej wiary, nadziei i miłości - życzył seniorom burmistrz Leszek Michalak.

W trakcie uroczystości nie zabrakło akcentów artystycznych w wykonaniu seniorów ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Każdy otrzymał również świąteczny upominek.

Magdalena Pawlik

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
 


  


strona główna  |  do góry  |