Do jutra zbieramy dary dla zwierząt
(27.03.2018)

Do środy, 28 marca zbieramy dary dla zwierząt, które tuż przed Świętami Wielkanocnymi przewiezione zostaną do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Cała akcja "Paka dla Zwierzaka" zorganizowana przez Urząd Miejski w Żarowie ma na celu pomoc bezdomnym zwierzakom przebywającym w schronisku.

- Dziękujemy za każdą okazaną pomoc i jednocześnie wciąż zachęcamy do włączenia się w naszą akcję. Dzięki hojności naszych mieszkańców karma i inne potrzebne produkty trafią do bezdomnych zwierzaków. A ich los jest w naszych rękach. Dziękuję wszystkim mieszkańcom za złożone podarunki dla zwierząt. Wczoraj z podarunkami dla naszych pupili przyjechali przedstawiciele INVEST-PARK Development. Dziękujemy w imieniu zwierzaków - mówi burmistrz Leszek Michalak.

Akcja "Paka dla Zwierzaka" potrwa do 28 marca. Dary: karmy, szampony dla psów, przysmaki, zabawki dla zwierząt, karmy dla królików, żwirki dla kotów, szare gazety, płyny do mycia, środki czystości można dostarczać do jutra, do Urzędu Miejskiego w Żarowie (Biuro Obsługi Klienta, ul. Zamkowa).