Uczniowie SP Żarów wspierają akcję "Paka dla Zwierzaka"
(28.03.2018)

Czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie wraz ze swoją wychowawczynią Izabelą Osiecką włączyli się w akcję "Paka dla Zwierzaka" organizowaną przez Urząd Miejski w Żarowie.

Dzieci przyniosły ze sobą karmy i inne niezbędne produkty dla bezdomnych zwierząt, które jutro zostaną zawiezione do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Uczniów przywitał w Urzędzie Miejskim burmistrz Leszek Michalak, dziękując w imieniu zwierzaków za przyniesione dary. - To już druga tak wyjątkowa akcja, która ma na celu pomoc bezbronnym, potrzebującym, pozbawionym domów zwierzakom. Dziękuję Wam za ofiarność i okazanie serca naszym czworonogom - dziękował burmistrz Leszek Michalak.

W podziękowaniu za przygotowanie podarunków dla bezdomnych zwierząt burmistrz Leszek Michalak przekazał na ręce dzieci słodkie upominki.