Świąteczny numer gazety
(27.03.2018)

Dziś do czytelników trafił świąteczny numer Gazety Żarowskiej. A w nim przeczytać możecie Państwo o wielkanocnych tradycjach pielęgnowanych w naszej gminie. Kiermasze świąteczne, spotkania z mieszkańcami, konkursy wielkanocne - fotorelacje z tych wydarzeń można przeczytać w najnowszymu wydaniu gazety.

Wiele ostatnio się dzieje na terenie miasta. Piszemy o inwestycjach realizowanych w Żarowie. Budowa żłobka, ronda, ścieżek rowerowych i remonty budynku dworca PKP. Dzięki przeprowadzonym zadaniom miasto zyska nowy wizerunek.

W tym numerze także relacje z obchodów Dnia Sołtysa, jubileuszu 10-lecia Akademii Malucha i Dnia Kobiet.

Na kolejne pytania mieszkańców odpowiada burmistrz Leszek Michalak. Nie brakuje także informacji dla rolników. Piszemy o zmianach dotyczących nowych zasad szacowania szkód wyrządzonych przez zwierzynę łowną oraz zmian, jakie mają zostać wprowadzone w ustawie o Prawie Łowieckim.

Ponadto na czytelników czeka garść infomracji kulturalnych i sportowych.

Miłej lektury!
Redakcja Gazety