Finał akcji "Paka dla Zwierzaka"
(30.03.2018)

Karmy, szampony, smycze, środki czystości i inne akcesoria trafiły do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Dziś finał akcji "Paka dla Zwierzaka" zorganizowanej przez Urząd Miejski w Żarowie.

- Dziękuję wszystkim miłośnikom zwierząt, wszystkim darczyńcom i koordynatorom żarowskiej akcji.

Podziękowania kieruję również w stronę uczniów Szkoły Podstawowej w Żarowie i młodzieży gimnazjalnej, ich nauczycieli i dyrekcji oraz pracowników INVEST-PARK Development i innych zakładów, które zaangażowały się w zbiórkę. To nasz wspólny świąteczny prezent dla zwierzaków. Los zwierząt zależy od nas i naszej odpowiedzialności, dlatego sądzę, że nie będzie to ostatnia taka akcja przeprowadzona w naszej gminie. Serdecznie dziękuję w imieniu zwierzaków - mówi burmistrz Leszek Michalak.

Los zwierząt jest w rękach ludzi. Wszyscy darczyńcy, którzy wspomogli zbiórkę zorganizowaną w Urzędzie Miejskim w Żarowie znaleźli się w gronie osób, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny.

Kolejna akcja pomocy dla zwierzaków zostanie jeszcze w tym roku znów zorganizowana. Organizatorzy już dziś zachęcają do zaangażowania się w kolejną zbiórkę i odwiedzania schroniska i pomocy nie tylko podczas organizowanych zbiórek.