Zapraszamy do udziału w konkursie "Moja Mama"
(13.04.2018)

Przed nami kolejna, 12. już, edycja Regionalnego Konkursu Plastyczno-Literackiego "Moja Mama", którego celem jest rozwijanie twórczej wyobraźni uczniów oraz umiejętności wyrażania swoich uczuć w formie prac plastycznych i literackich. Organizatorami konkursu są: Poseł na Sejm RP - Izabela Katarzyna Mrzygłocka oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Wałbrzychu.

Konkurs, który obejmuje swoim zasięgiem 5 powiatów naszego regionu, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych i szkół specjalnych. Lista uczestników oraz laureatów jest bardzo długa. W poprzedniej edycji jury oceniło 1405 prac plastycznych oraz 275 literackich z 94 szkół naszego regionu. Tegoroczny temat konkursu nawiązuje do znanego wierszyka i brzmi: Mamo, mamo, coś Ci dam! - napisz/namaluj, jaki prezent podarował(a)byś swojej mamie z okazji jej święta.

Konkurs tradycyjnie podzielono na 6 kategorii: plastyczną dla uczniów klas 0-I, plastyczną dla uczniów klas II-III, literacką i poetycką dla uczniów klas IV-VI, a także plastyczną i literacką dla uczniów szkół specjalnych. Prace konkursowe można składać w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 (ul. Ogrodowa 5a, 58-306 Wałbrzych) bądź w sekretariacie Biura Poselskiego Posłanki Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej (ul. 1 Maja 3, 58-300 Wałbrzych, tel. 505 034 718), w nieprzekraczalnym terminie do 27 kwietnia 2018 roku (piątek). Wręczenie nagród odbędzie się 21.05.2018r., o czym osoby nagrodzone zostaną poinformowane telefonicznie.

Do pobrania: