Głosuj na strażaków z gminy Żarów
(17.04.2018)

Gazeta Wrocławska ogłosiła plebiscyt strażacki na najlepsze jednostki OSP, młodzieżowe drużyny pożarnicze i najlepszych ochotników z całego Dolnego Śląska. Jest to druga edycja plebiscytu pod honorowym patronatem Ryszarda Drozda, Prezesa Zarządu Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP i Pawła Hreniaka, Wojewody Dolnego Śląska. Wśród drużyn walczących o miano najlepszych 2017 roku są także jednostki i drużyny OSP z terenu gminy Żarów. Głosowanie odbywa się w dwóch etapach: powiatowym i wojewódzkim.

Wszystkie szczegóły dotyczące głosowania na drużyny OSP, w tym na jednostki reprezentujące gminę Żarów znajdują się na stronie internetowej Gazety Wrocławskiej pod hasłem Strażak Roku Dolnego Śląska 2018. Głosowanie ruszyło 6 kwietnia i potrwa do 8 maja. Internauci i czytelnicy Gazety Wrocławskiej wybiorą Strażaka Ochotnika Roku, Jednostkę OSP Roku, Młodzieżową Drużynę Pożarniczą Roku, Najsympatyczniejszą Dziewczynę Strażaka Roku. Na zwycięzców czekają nagrody.

Strażacy to jeden z najtrudniejszych i najbardziej wymagających zawodów. To jednocześnie grupa zawodowa, która cieszy się największym zaufaniem społecznym w Polsce. Ratują zdrowie i życie, walczą z ogniem, pomagają w wielu innych sytuacjach. To służba, do której trzeba mieć powołanie.

Zachęcamy do głosowania!

Link do strony Gazety Wrocławskiej: