Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Zobacz nowy numer gazety 
(20.04.2018)


  

Dziś do czytelników trafił nowy numer Gazety Żarowskiej. A w nim przeczytać można o trwających na terenie miasta inwestycjach. Piszemy o budowie ścieżek rowerowych, Centrum Przesiadkowego i ronda. Są to kluczowe zadania, które obencie są już na półmetku. Dzięki przeprowadzonym inwestycjom zmieni się centrum naszego miasta.

 

Nie brakuje także informacji o kończącym się remoncie budynku dworca PKP i kończącym się pierwszym etapie budowy kanalizacji w Mrowinach.

Niebawem na terenie Żarowa zrealizowana zostanie kolejna inwestycja. Będzie to przebudowa dróg przy ul. Wojska Polskiego i Dworcowej. O tym, kiedy rozpoczną się prace remontowe przeczytać można w nowym numerze gazety.

Na kolejne pytania mieszkańców odpowiada Burmistrz Leszek Michalak.

Piszemy również o zakończonej rekrutacji do Żłobka i Przedszkola Miejskiego. Ile dzieci zostało przyjętych do placówki? Przeczytaj w gazecie.

Nie brakuje także informacji kulturalnych, w tym zaproszenia na Festiwal Origami, Święta Konstytucji 3 Maja i akcję charytatywną "Tańczymy dla Wiktora", podczas której zbierane będą środki na leczenie chłopca w Żarowie.

Na miłośników sportu czekają newsy sportowe.

Miłej lektury!
Redakcja gazety

   


strona główna  |  do góry  |