Gazeta Żarowska - nowy numer
(10.05.2018)

Dziś do czytelników trafił nowy numer Gazety Żarowskiej. A w nim przeczytać możecie Państwo o trwającej budowie nowego żłobka przy Bajkowym Przedszkolu w Żarowie.

Piszemy także o innych inwestycjach, które realizowane są w mieście. Zakończył się kolejny etap przebudowy głównego skrzyżowania w Żarowie. Teraz rozpocznie się ciąg dalszy tej inwestycji, a w kolejce czeka jeszcze przebudowa ulic Dworcowej i Wojska Polskiego.

Kolejny nowoczesny sprzęt ratowniczo-medyczny trafi do strażaków z jednostek OSP funkcjonujących na terenie gminy Żarów. Druhowie wyposażeni zostaną w specjalistyczny sprzęt, który pozwoli ratować życie.

Mieszkańcy naszej gminy już niebawem będą mogli załatwić wiele spraw bez konieczności przychodzenia do Urzędu Miejskiego. Kilka dni temu burmistrz Leszek Michalak podpisał umowę na dostawę i wdrożenie oprogramowania platformy bazowej e-Urząd, która ma usprawnić komunikację pomiędzy Urzędem a Obywatelem. Jest to kolejny projekt, na który nasza gmina otrzymała dofinansowanie. O tym, jakie zadania będą realizowane w ramach tego projektu przeczytać można w nowym numerze gazety.

W tym numerze także relacja z imprezy charytatywnej "Tańczy dla Wiktorka" oraz obchodów uoczystości 3 Maja.

Na kolejne pytania mieszkańców odpowiada burmistrz Leszek Michalak.

Nasza gmina w czołówce. W opracowanym przez ekspertów rankingu finansowym samorządu terytorialnego jesteśmy w pierwszej dziesiątce gmin miejsko-wiejskich.

Na czytelników czeka także Program Dni Żarowa oraz wiele newsów sportowych i kulturalnych.

Miłej lektury!

Redakcja gazety