Rozstrzygnięcie konkursu "Moja Mama"
(18.05.2018)

Organizatorzy XII edycji Regionalnego Konkursu Plastyczno-Literackiego "Moja Mama" oraz poseł na Sejm RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka zapraszają na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.

Uroczystość odbędzie się w poniedziałek, 21 maja br. o godz. 11.00, w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu (ul. Ogrodowa 5a, Wałbrzych).

Konkurs został zorganizowany już po raz 12. we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową Specjalną nr 10.

Tegoroczny temat konkursu nawiązywał do znanego wierszyka i brzmiał: Mamo, mamo, coś Ci dam! - napisz/namaluj, jaki prezent podarował(a)byś swojej mamie z okazji jej święta. Spośród setek nadesłanych prac plastyczno-literackich (997 prac plastycznych, 287 prac literackich) nagrodzono oraz wyróżniono 36 uczniów szkół podstawowych i specjalnych z 5 powiatów naszego regionu.

Serdecznie zapraszamy!