Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Przedszkolaki uczciły Święto Optymizmu
(22.05.2018)


  

Święto Optymizmu na stałe wpisało się już w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Bajkowe Przedszkole w Żarowie. W tym roku przedszkolaki uczciły je nietypowo. Poprzebierane w kolorowe stroje przeszły przez całe miasto, aby przekazać na ręce burmistrza Leszka Michalaka Klucz Optymizmu. 

Każdego roku z okazji Święta Optymizmu na terenie Bajkowego Przedszkola odbywają się wspólne zabawy, ale ze względu na trwającą budowę nowego żłobka, tym razem burmistrz Leszek Michalak zaprosił dzieci do Urzędu Miejskiego w Żarowie. - To był wspaniały dzień, pełen radości, niespodzianek i optymizmu. Jedną z atrakcji była wizyta u burmistrza Leszka Michalaka, któremu w imieniu naszych przedszkolaków przekazałam Klucz Optymizmu. Nasze przedszkole jest optymistyczne, dlatego uczymy dzieci, że optymizm to nie tylko bycie wesołym, ale przede wszystkim pomaganie drugiemu człowiekowi. Dziękujemy za tak miłe spotkanie i mamy nadzieję, że dzieci na długo zapamiętają wizytę w żarowskim Urzędzie Miejskim - mówi Elżbieta Wierzyk dyrektor żarowskiego Bajkowego Przedszkola.
Wszystkie optymistyczne przedszkola w całej Polsce 10 maja obchodziły Święto Optymizmu. Każdego roku żarowska placówka dokłada wszelkich starań, aby dzień ten uczcić szczególnie i wyjątkowo. - Dziękuję za tak wspaniały prezent wszystkim dzieciom z Bajkowego Przedszkola w Żarowie. Choć ta wizyta nie trwała długo, przedszkolaki pozostawiły tyle radości, że starczy jej nam na cały rok. Aż do kolejnego Święta Optymizmu obchodzonego w przyszłym roku - cieszy się burmistrz Leszek Michalak.

Warto być optymistą. Wiedzą o tym przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Żarowie. - Optymizm to bycie dobrym i pomaganie innym. To radość, nie krzywdzenie drugiego człowieka i uśmiech na twarzy - mówiły dzieci podczas wizyty u burmistrza Leszka Michalaka.

Magdalena Pawlik

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   


  
 


  


strona główna  |  do góry  |