Dni Żarowa na sportowo
(28.05.2018)

Sportowcy nie zawiedli! Tegoroczne Dni Żarowa zgromadziły wielu zawodników różnych dyscyplin sportowych, którzy walczyli o puchar Burmistrza Miasta Żarów

W Turnieju Piłki Nożnej Zakładów Pracy zobaczyliśmy aż dziewięć zespołów. Tytuł mistrzowski dla debiutujących w rozgrywkach piłkarzy PKP PLK IZ Wałbrzych. Na kolejnych miejscach uplasowali się: 2. AKS II Żarów, 3. Electrolux Świdnica, 4. DSSE Żarów, 5. AKS I Żarów, 6. Electrolux Żarów, 7. PCO Żarów, 8. ILP Żarów, 9. YAGI

Dziesięć par deblowych przez blisko osiem godzin rywalizowało na kortach tenisowych. Triumf i tytuł mistrzowski dla debla Marcin Garbacz-Wojciech Hanc. Podium uzupełnili: 2. miejsce Paweł Niewęgłowski-Dariusz Szpot, 3. miejsce Leszek Tkaczyk-Stanisław Maciuszek.
Wśród koszykarzy najlepszym zespołem Vorpal Swords w składzie Patryk Gawron, Mateusz Broński, Damian Dawlewicz, Marcin Kłok.

XII Memoriał im. Edwarda Sypniewskiego w piłce siatkowej mężczyzn padł łupem zawodników z Wołowa. Pozostałe miejsca: 2. Żarów, 3. Katowice, 4. Wieruszów, 5. Świdnica, 6. Dobromierz. Nad Stawem Miejskim zobaczyliśmy wędkarzy, a relacja z tych zawodów już niebawem...