Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza
(30.05.2018)

Dni Żarowa to nie tylko koncerty, występy artystyczne i mnóstwo imprez, które odbywały się na terenie Parku Miejskiego w Żarowie. To także liczne zawody sportowe rozgrywane o puchar Burmistrza Miasta Żarów.

Przy pięknej pogodzie ponad 20 zawodników rywalizowało o miano najlepszych w 3 kategoriach. Najlepszy wynik wśród kadetów uzyskał Kacper Kozłowski, drugi był Kacper Moryl, a trzecie miejsce zajął Kornel Szczygieł.

Wśród juniorów wygrał Kamil Czuba, drugi był Bartosz Frydlewicz, a trzeci Michał Łodej.

Zacięta rywalizacja była wśród seniorów, gdzie o 1 miejscu zdecydowało zaledwie 240 gr. Wygrał Piotr Kondratowicz, drugi był Piotr Wszołek, a trzeci Oskar Tamioła.

Najdłuższą rybę tego dnia, karp o długości 32 cm złowił Grzegorz Mikołajek.

Tradycyjnie po zakończeniu zawodów dla wszystkich uczestników była kiełbasa z grilla. Szczególne podziękowania dla sędziów zawodów i osób z zarządu, którzy pomogli w przygotowaniu zawodów.

WYNIKI ZAWODÓW WĘDKARSKICH:

Kadeci