Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

SP Zastruże świętuje Dzień Patrona 
(01.06.2018)


  

Uroczystą mszą świętą oraz szkolną akademią społeczność Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu uczciła dziś dzień patrona. Były liczne gratulacje, życzenia oraz podziękowania dla zaproszonych gości. Nie zabrakło także występu artystycznego, w którym główną rolę odegrała Pippi, bohaterka książek Astrid Lindgren.

Życzenia na ręce dyrektor Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu Krystyny Wardach przekazał burmistrz Leszek Michalak. Nie zabrakło także upominków z okazji dzisiejszego święta Dnia Dziecka. - Praca z młodym człowiekiem to nie tylko przekazywanie wiedzy i wyposażenie go we wszelkie niezbędne umiejętności, ale również pomoc w wyborze właściwej drogi rozwoju i wskazanie uniwersalnych wartości. W dniu tak szczególnego jubileuszu składam serdeczne życzenia dla grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Zastrużu. Niech stale towarzyszy Wam zapał w pracy wychowawczej i pedagogicznej. Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka składam najlepsze życzenia, samych serdeczności i dużo uśmiechu na twarzy. Oby dzień dziecka trwał w kalendarzu przez 365 dni w roku - gratulacje na ręce dyrektor placówki w Zastrużu Krystyny Wardach składał burmistrz Leszek Michalak.

Życzenia wszystkim dzieciom złożyli również Urszula i Waldemar Ganczarek.

Szkolna uroczystość w Zastrużu była okazją do złożenia gratulacji całemu gronu pedagogicznemu. Dyrektor szkoły Krystyna Wardach wyjątkowe podziękowania złożyła na ręce wszystkich zaproszonych gości za wspieranie szkolnej placówki oraz byłych emerytowanych nauczycieli, którzy wciąż angażują się w życie szkoły.

Magdalena Pawlik

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

 


  


strona główna  |  do góry  |