Triumf Chemika!
(05.06.2018)

Zakończyła się 49. edycja Powiatowej Ligi TKKF w siatkówce, najstarszych amatorskich, cyklicznych rozgrywek na Dolnym Śląsku. Na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy TKKF Chemik Żarów.

Zakończona edycja przebiegała pod dyktando żarowian. Po raz pierwszy w historii zwycięzca zapisał na swoim koncie komplet wygranych spotkań. W ostatnim meczu sezonu Chemik pokonał w trzech setach Volleygang Witoszów. Następnie odbyła się w Żarowie ceremonia kończąca 49. edycję Powiatowej Ligi TKKF. Udział w niej wziął burmistrz Leszek Michalak, który udekorował wszystkie drużyny, a zwycięzcom wręczył ponadto dwa nowe komplety strojów meczowych. Ostatecznie podium uzupełniły drużyny Dobrovolley Dobromierz i Karoliny Jaworzyny Śląskiej.

Prezes TKKF Chemik Żarów składa podziękowania:

• dla Pana Tadeusza Pudlika radnego Rady Miejskiej za pomoc w organizacji turnieju piłki siatkowej

• dla Tadeusza Dalgiewicza za sponsoring turnieju chłopców w piłce koszykowej

• dla Burmistrza Miasta Żarów Leszka Michalaka za ufundowanie strojów sportowych dla drużyny siatkarskiej TKKF Chemik.

Krzysztof Dutkiewicz