Gazeta Żarowska - nowy numer
(06.06.2018)

Dziś do czytelników trafił nowy numer Gazety Żarowskiej. A w nim zobaczyć można i przeczytać fotorelację z tegorocznych Dni Żarowa oraz uroczystej Sesji Rady Miejskiej, na której nagrodzono kolejnych zasłużonych mieszkańców naszej gminy.

Trwający od kilku miesięcy remont dworca PKP dobiegł końca, dlatego w tym numerze poświęcamy dużo miejsca na relację z uroczystości otwarcia wyremontowanego obiektu.

Piszemy także o inwestycjach, które realizowane są w mieście i dzięki którym Żarów zyskuje nowy wygląd. Przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie trwa budowa nowego placu zabaw i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej. Kończą się także inwestycje w centrum miasta. Na finiszu są już prace przy budowie Centrum Przesiadkowego, ścieżek rowerowych, chodników wraz z oświetleniem.

Na kolejne pytania mieszkańców odpowiada burmistrz Leszek Michalak. W gazecie przedstawiamy wizualizację kolejnych ważnych projektów inwestycyjnych, które mają być realizowane w Żarowie.

Podajemy także informację o terminach składania wniosków na świadczenia rodzinne, z funduszu alimentacyjnego i programu "Dobry Start". Wszystkie szczegóły dotyczące realizacji nowego programu wprowadzonego przez rząd "Dobry Start" można znaleźć w nowym numerze gazety.

Na czytelników czeka również wiele newsów sportowych i kulturalnych.

Miłej lektury!
Redakcja gazety