COOLturalne wakacje z żarowskim Gminnym Centrum Kultury i Sportu
(12.06.2018)

Tegoroczne wakacje rozpoczynamy tradycyjnie Nocą Świętojańską, która odbędzie się 23 czerwca w Parku Miejskim w Żarowie. Tydzień później zapraszamy wszystkie dzieci do Gminnego Centrum Kultury i Sportu na interaktywne spektakle o kosmicznych przygodach we wszechświecie.

W miesiącu lipcu przeniesiemy się w niezwykły świat średniowiecznej osady. Wspaniałe stroje, rzemiosło, średniowieczne walki i tańce. Prawdziwa, żywa lekcja historii odbędzie się na I Średniowiecznym Jarmarku w Wierzbnej.

W sierpniu nie zwalniamy tempa i już dzisiaj miłośników czterech kółek zapraszamy na III Spotkanie Miłośników Motoryzacji na żarowskim Targowisku. Moc atrakcji i niespodzianek czeka na uczestników tegorocznej edycji.

Ostatni weekend wakacji zapowiada się bardzo rodzinnie. Kibicując uczestnikom konkursu kulinarnego "Wielkie żarowskie grillowanie" będziemy bawić się i tradycyjnie już "Kręcić dla Julki". Najmłodszych mieszkańców, którzy spędzają lato w mieście zapraszamy na zajęcia przygotowane przez pracowników Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Warsztaty taneczne, muzyczne czy ceramiczne. Plastyczne zajęcia w plenerze, wycieczki rowerowe i historyczne, niezapomniane noce piżamowe czy zabawy i konkurencje sportowe. To tylko niektóre z atrakcji, jakie czekać będą podczas tegorocznych wakacji.

W te wakacje postaw na COOLturę z Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Ramowy plan wakacji już niebawem pojawi się na plakatach oraz na stronie www.centrum.zarow.pl  oraz portalu FB. Serdecznie zapraszamy!