Występ dla podopiecznych Domu Seniora
(12.06.2018)

To było wyjątkowe spotkanie nie tylko dla samych dzieci, ale również seniorów z żarowskiego Domu Seniora. Z okazji Dnia Mamy i Taty uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie ze swoim specjalnym programem artystycznym wystąpili przed podopiecznymi Domu Seniora przy Żarmedzie.

Młodzi artyści zaprezentowali przedstawienie "Zdrowy Czerwony Kapturek" pod opieką nauczycieli Iwony Nieradka oraz Renaty Węglarz. - Chcieliśmy poprzez ten występ podarować uśmiech wszystkim seniorom. I sprawić, aby ten dzień był inny niż pozostałe. Cel chyba został osiągnięty. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci, a seniorom zapewne też spodobał się program artystyczny uczniów, bo gromko nas oklaskiwali, a niekiedy śpiewali razem z nami. Myślę, że nie była to ostatnia wizyta w Domu Seniora w Żarowie. Dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie i mam nadzieję, że podarowaliśmy seniorom, choć "odrobinę słońca" - mówi Iwona Nieradka ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

Uczniowie wystąpili w Domu Seniora na zaproszenie właściciela hotelu Żarmed w Żarowie Stanisława Łukaszowa. To nie była pierwsza taka wizyta. Młodzi artyści ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie również z innych klas często umilają czas podopiecznym Domu Seniora.

W podziękowaniu za przygotowany występ artystyczny na dzieci czekały grillowane kiełbaski i słodkie napoje.