Zajęcia archeologiczno-historyczne w GCKiS zakończone
(13.06.2018)

Prawie 10 pełnych miesięcy zajęć w cyklu dwutygodniowym. Wspólne przygotowywanie wystaw tematycznych w Żarowskiej Izbie Historycznej, wyprawy terenowe, wspólne porządkowanie żarowskiego lapidarium, prelekcje historyczne oraz możliwość bliskiego obcowania z historią naszej "Małej Ojczyzny" i jej zabytkami.

W poniedziałek, 11 czerwca oficjalnie zakończyły się zajęcia archeologiczno-historyczne w GCKiS, dla grupy młodych adeptów historii w składzie: Amelia Dyczek, Ela Chodyniecka, Hanna Bal, Zosia Molecka, Dominik Reda, Hubert Wiśniewski, Jaś Molecki, Maciej Czyżewski, Patryk Dyczek.

Uczestnicy zajęć (ze względów zdrowotnych w okrojonym składzie) odebrali pamiątkowe dyplomy-certyfikaty. Było SUPER i DZIĘKUJEMY, że byliście razem z nami. Do zobaczenia we wrześniu na kolejnych spotkaniach z poznawaniem i odkrywaniem historii.