Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Zawody na basenie 
(13.06.2018)


  

Po raz piąty uczniowie Szkół Podstawowych oraz Gimnazjum spotkali się na basenie, by rywalizować o miano najlepszego pływaka naszej gminy. Na najlepszych organizatorzy: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz ULKS Piast 2008 Żarów przygotowali medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Najlepszych zawodników dekorowała Helena Słowik, dyrektor SP w Żarowie, Tomasz Pietrzyk, dyrektor GCKiS w Żarowie oraz Anna Suchodolska, z-ca dyrektora GCKiS w Żarowie. Wszystkim pływakom gratulujemy sportowej postawy. Do zobaczenia na kolejnych mistrzostwach.

WYNIKI ZAWODÓW:

DZIEWCZĘTA:

Rocznik 2010-2011 / 25 m styl dowolny
1. Alicja Karolczak - SP Żarów - 0,38,73

Rocznik 2008-2009 / 25 m styl dowolny
1. Emilia Szydłowsa - SP Żarów - 0,24,09
2. Zofia Podolak - SP Żarow - 0,24,29
3. Maria Suchodolska - SP Żarów - 0,25,87
4. Kamila Kądziołka - SP Żarów - 0,26,01
5. Nikola Przybylska - SP Żarów - 0,26,90
6. Nela Matusiak - SP Żarów - 0,32,70
7. Wiktoria Mann - SP Żarów - 0,34,05
8. Amelia Maślany - SP Żarów - 0,42,58

Rocznik 2006-2007 / 50 m styl dowolny
1. Kinga Mierlak - SP Żarów - 1,02,02
2. Lena Gawrońska - SP Żarów - 1,03,60
3. Julia Śliwa - SP Żarów - 1,07,95
4. Zuzanna Stężycka - SP Żarów - 1,10,15
5. Julia Aftyka - SP Żarów - 1,14,57
6. Zofia Marczyńska - SP Żarów - 1,17,30
7. Michalina Marczak - SP Zastruże - 1,20,89
8. Hanna Niemiec - SP Żarów - 1,21,15
9. Sandra Szykowna - SP Żarów - 1,30,57
10. Paulina Redlica - SP Żarów - 1,38,32

Rocznik 2004-2005 / 50 m styl dowolny
1. Martyna Janaszek - SP Żarów - 0,51,52
2. Karolina Zięba - SP Imbramowice - 0,56,68
3. Nikola Dawidowicz - SP Żarów - 1,05,02
4. Julia Niewiara - SP Żarów - 1,05,58
5. Małgorzata Leśniowska - SP Żarów - 1,10,95
6. Aleksandra Dobrowolska - SP Zastruze - 1.19.14

Rocznik 2002-2003 / 50 m styl grzbietowy
1. Wiktoria Matusiak - Gimnazjum Żarów - 0,57,89
2. Zuznanna Dąbrowska - Gimnazjum Żarów - 0,58,01
3. Magdalena Razik - Gimnazjum Żarów - 1,00,64
4. Agnieszka Bazga - Gimnazjum Żarów - 1,05,49

CHŁOPCY:

Rocznik 2010-2011 / 25 m styl dowolny
1. Dominik Kańczuga - SP Żarów - 0,51,05

Rocznik 2008-2009 / 25 m styl dowolny
1. Błażej Zięba - SP Imbramowice - 0,29,55
2. Hubert Zdunik - SP Imbramowice - 0,43,81

Rocznik 2006-2007 / 50 m styl dowolny
1. Dominik Duszyński - SP Żarów - 0,49,16
2. Wiktor Łuczak - SP Żarów - 1,01,97
3. Maksymilian Górka - SP Żarów - 1,03,65
4. Arkadiusz Lelotko - SP Zastruże - 1,04,18
5. Marcin Arabasz - SP Żarów - 1,36,47
6. Aron Wiśniewski - SP Żarów - 1,42,03

Rocznik 2004-2005 / 50 m styl dowolny
1. Jakub Wachowiak - SP Zastruże - 0,43,50
2. Kacper Kozłowski - SP Żarów - 0,44,14
3. Emil Bekas - SP Zastruże - 0,54,69
4. Ryszard Marczak - SP Zastruże - 0,43,50

Rocznik 2002-2003 / 50 m styl dowolny
1. Michał Maksanty - Gimnazjum Żarów - 0,33,90
2. Marcin Lasak - Gimnazjum Żarów - 0,39,48
3. Aleksander Bożek - Gimnazjum Żarów - 0,43,20

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
 


  


strona główna  |  do góry  |