Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Żegnaj nasze PRZEDSZKOLE 
(14.06.2018)


  

Niejedna łza zakręciła się w oku, gdy sześciolatki dziękowały za wszystkie chwile spędzone w żarowskim Bajkowym Przedszkolu. Uroczystym występem artystycznym w czwartek, 13 czerwca przedszkolaki pożegnały swoją placówkę. Wspólnie odtańczonym polonezem pokazały, że są już w pełni gotowe, aby rozpocząć nowy etap szkolnej przygody.

Polonez na pożegnanie. To już tradycja w Bajkowym Przedszkolu. Najstarsze przedszkolaki zatańczyły po mistrzowsku. - W ten sposób uświadomiły sobie również, że są już na tyle "dorosłe" i śmiało mogą pożegnać się z przedszkolem i rozpocząć edukację w szkolnych ławach. Nim to jednak nastąpi, przed nimi dwa miesiące beztroskiej zabawy, a przedszkole zostanie już tylko miłym wspomnieniem - mówiła Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Podczas uroczystej akademii przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola zaprezentowały również swoje umiejętności recytatorskie i taneczne. Dzieci śpiewały, tańczyły, recytowały, chciały pokazać wszystko to, czego nauczyły się podczas edukacji w przedszkolu. Występom towarzyszyły gromkie brawa rodziców i zaproszonych gości. W podziękowaniu sześciolatki otrzymały upominki od opiekunów z Bajkowego Przedszkola, rodziców oraz burmistrza Leszka Michalaka. - Dziś zostawiacie swoich kolegów i nauczycieli, którzy zapamiętają Was uśmiechniętych, radosnych i zawsze chętnych do wspólnej zabawy. Przed Wami nowe obowiązki, nowe przyjaźnie, ale i nowe przygody. Życzę Wam sukcesów, wytrwałości i samych najpiękniejszych chwil - życzył przedszkolakom burmistrz Leszek Michalak.

Za cierpliwość, wielkie zaangażowanie i podejmowane inicjatywy na rzecz żarowskiego przedszkola podziękowania otrzymali także rodzice przedszkolaków. Dyrektor Elżbieta Wierzyk przyznała także zaangażowanym rodzicom i dziadkom certyfikaty "Przyjaciela Bajkowego Przedszkola".

Wspólnym tańcom i zabawom nie było końca. Ostatni raz w takim gronie ...

Magdalena Pawlik

   

   


strona główna  |  do góry  |