Tęczowa Olimpiada Przedszkolaków
(15.06.2018)

Prezentacja zawodników, walka o medale i puchary oraz gorący doping. Choć to nie Igrzyska Olimpijskie wielkich emocji nie brakowało podczas Tęczowej Olimpiady Przedszkolaków, którą zorganizowali nauczyciele Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Uczestnicy olimpiady zmagali się w kilku konkurencjach. Wśród nich był rzut piłką lekarską i palantową, skok w dal z miejsca i tor przedszkód. Każde zadanie dostosowane do umiejętności maluchów. - Choć są młodzi wiekiem to zapał do rywalizacji mają ogromny. Ale to dobrze, aktywność w każdym wieku popłaca. Uczymy nasze przedszkolaki, że sport to zdrowie i warto szlifować swoje sportowe umiejętności. Po dobrej zabawie na dzieci czekały medale i dyplomy - mówi Beata Pis z Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola nie tylko chętnie uczestniczyły w sportowej olimpiadzie, ale również zachęcały swoje drużyny do sportowej rywalizaji.