Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje! 
(22.06.2018)


  

Dziś uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym usłyszeli dzwonek. Po wielu miesiącach nauki rozpoczęły się upragnione wakacje.

Uroczysty apel, świadectwo w garść i można zapomnieć na długie tygodnie o podręcznikach i zeszytach. Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się we wszystkich placówkach oświatowych na terenie gminy Żarów.
Oprócz uczniów, grona pedagogicznego i dyrekcji szkoły w uroczystościach podsumowania dziesięciu miesięcy ciężkiej pracy w szkole uczestniczyli również zaproszeni goście. - Życzę Wam udanego wypoczynku oraz niezapomnianych wrażeń. Mam nadzieję, że wypoczęci i pełni energii oraz zapału do nowych obowiązków powrócicie we wrześniu. Pamiętajcie także o zasadach bezpieczeństwa i zachowania rozwagi w czasie wakacji - życzył uczniom burmistrz Leszek Michalak.

Dyrektorzy szkół oraz wychowacy klas nagrodzili dziś uczniów za osiągnięte wyniki nauczania, reprezentowanie szkoły na arenie sportowej, podczas lokalnych uroczystości, w Samorządzie Szkolnym i wieli innych lokalnych imprezach.

Magdalena Pawlik

 

   

   


strona główna  |  do góry  |