Festiwal Ulotnego Piękna w Żarowie
(28.06.2018)

Rodzinny happening, malowanie pianą, warsztaty, kącik małych banieczek, konkurs fotograficzny, pokazy bańkarskie, zumba w pianie, fotobudka, mydlane wyspy, strefa relaksu. To tylko kilka z atrakcji, które towarzyszyć będą trzeciej edycji Mydlanego Parku, który zaplanowano na niedzielę, 1 lipca w Żarowie.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Inicjatywa B. - Zachęcamy do udziału w trzeciej edycji wydarzenia: Mydlany Park Festiwal, który odbędzie się 1 lipca w żarowskim Parku miejskim. Po raz kolejny wypełnimy przestrzeń dendrologicznego terenu parkowego, mnóstwem małych i wielkich baniek mydlanych. Za pomocą autorskiego, profesjonalnego sprzętu - linek, sznurków i siatek - żarowski park miejski zamieni się w magiczną krainę, przepełnioną mnóstwem ulotnych tworów mydlanych. Zabawa dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów, ma na celu integrację międzypokoleniową oraz promocję aktywnego wypoczynku - czytamy na stronie internetowej Fundacji Inicjatywa B.

Trzecia edycja festiwalu Mydlanego Parku, została podzielona na dwie części. Pierwsza - "Rodzinny happening" odbędzie się w godzinach 16:00-18:00. Druga część "Piana Party" rozpocznie się o godz. 18.00.
Festiwal Ulotnego Piękna: niedziela 1 lipca, Park Miejski w Żarowie

Więcej szczegółów na stronie internetowej: http://inicjatywab.pl/mydlany-park-festiwal-3/