Zumba dla Wiktorka
(28.06.2018)

Będzie tanecznie, wesoło i w szczytnym celu. Już jutro w Żarowie wyjątkowe zakończenie sezonu zumbowego, przed przerwą wakacyjną. Organizatorzy zapraszają do udziału w tym wydarzeniu i podarowania cegiełki dla Wiktorka Rajczakowskiego. Każdy gest się liczy!

FOTO: Facebook Zumba dla Wiktorka

Zajęcia zaplanowane zostały na piątek, 29 czerwca, w godz. 19.00-20.30 na terenie boiska do gry w kosza przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia odbędą się na hali widowiskowo-sportowej. - Zapraszamy na zakończenie sezonu zumbowego w Żarowie. Poświęcimy ten niezwykły czas na trening, dobrą zabawą oraz pomoc charytatywną. Zróbmy coś dla Ciała i duszy. Nadal trwa zbiórka dla Wiktorka z Żarowa, do której my chętnie się dołączamy. Regularne zajęcia to koszt 10 złotych za godzinę, jednak w przypadku zbiórki na rzecz Fundacji jest to cegiełka, której wysykość będzie można ustalić wedle uznania - czytamy na facebooku organizatorki wydarzenia Marzeny Maziak.

Zumba dla Wiktora, piątek 29.06.2018r., w godz. 19.00-20.30.

Więcej szczegółów na facebooku Zumba na Wiktorka.