Gazeta Żarowska - nowy numer
(28.06.2018)

Dziś do czytelników trafił nowy numer Gazety Żarowskiej. A w nim piszemy o najważniejszych inwestycjach, których realizacja wpłynęła na poprawę wizerunku naszego miasta.

Nie przedstawiamy tylko tych inwestycji, które zostały wykonane. Dzięki otrzymaniu przez gminę Żarów dofinansowania na realizację wielu projektów, niebawem Żarów znów zmieni swój wygląd.

Po raz ostatni w tej kadencji burmistrz Leszek Michalak otrzymał absolutorium. Przeczytaj, jak o wykonaniu ubiegłorocznego budżetu gminy Żarów wypowiadają się radni Rady Miejskiej.

Nie brakuje także relacji z imprez, które odbywały się na terenie naszej gminy. Fotorelację z obchodów tegorocznego Żarowskiego Dnia Godności i Turnieju Wsi można przeczytać w nowym numerze gazety.

Na kolejne pytania mieszkańców odpowiada burmistrz Leszek Michalak.

Podajemy także informację o przerwie technologicznej na żarowskim basenie oraz program wakacji w mieście. Na wspólne zajecia dzieci oraz młodzież zapraszają Gminne Centrum Kultury i Sportu, biblioteka, Żarowskie Stowarzyszenie "Edukacja" oraz grupy zajęciowe na świetlicach.

Na czytelników czeka również wiele newsów sportowych i kulturalnych.

Miłej lektury!

Redakcja gazety