Terminy składania wniosków na świadczenia
(29.06.2018)

Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie informuje o terminach składania wniosków na poniższe świadczenia na nowy okres zasiłkowy 2018/2019:

• świadczenia rodzinne;

• świadczenia z funduszu alimentacyjnego,

• świadczenia wychowawcze ( 500+),

• świadczenie "Dobry start" (300+),

* od dnia 1 lipca online przez stronę Ministerstwa Rodziny empatia.mrpips.gov.pl oraz przez bankowość elektroniczną ( nie dotyczy świadczeń z funduszu alimentacyjnego),

* od 1 sierpnia drogą tradycyjną (papierową) w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej.

UWAGA: Świadczenie dobry start przysługuje dla dzieci rozpoczynających naukę od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Wnioski na nowy okres zasiłkowy 2018/2019 będą wydawane w Ośrodku Pomocy Społecznej w Żarowie od dnia 16 lipca 2018 r. w pok. nr 1.

Szczegółowe informacji na temat ww. świadczeń można uzyskać w pok. nr 1 oraz telefonicznie pod numerem tel. (74) 85 80 745 wew. 364.

FOTO: http://ttg.com.pl/bedzie-mozna-odzyskac-pieniadze-przelane-na-zle-konto/