II edycja konkursu plastycznego "Kartka z wakacji"
(09.07.2018)

Poseł na Sejm RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka oraz senator Wiesław Kilian zapraszają do udziału w wakacyjnym konkursie plastycznym "Kartka z wakacji".

Konkurs skierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z miasta Wałbrzycha, powiatu wałbrzyskiego, świdnickiego, ząbkowickiego, dzierżoniowskiego oraz kłodzkiego. - Długo wyczekiwane wakacje już trwają. Pozytywnie zaskoczeni sukcesem I edycji Konkursu Plastycznego "Kartka z wakacji" serdecznie zachęcamy do współpracy przy II edycji. Ilość nadesłanych prac w poprzednim roku przeszła nasze oczekiwania. Spośród 390 prac plastycznych nagrodziliśmy w trzech kategoriach 32 prace przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z naszego regionu. Głównym celem konkursu jest rozwijanie twórczej wyobraźni dzieci oraz umiejętności wyrażania swoich uczuć w formie prac plastycznych. Liczymy również, że ponownie wspólnie zaktywizujemy artystycznie dzieci podczas wakacji.

Jesteśmy przekonani, że idea konkursu zyska Państwa przychylność i razem będziemy motywować młodych adeptów sztuki do prezentowania własnej twórczości. Warunki i zasady konkursu zawarte są w regulaminie, który znajduje się w załączniku. Na prace czekamy do 24 sierpnia - mówią organizatorzy konkursu.

Do pobrania: