Jest nowy numer gazety
(20.07.2018)

Oddajemy w ręce czytelników kolejny numer Gazety Żarowskiej. A w nim przeczytać możecie Państwo, jak najmłodsi mieszkańcy spędzają lato w mieście. I jakie atrakcje przygotowali na ten wakacyjny czas organizatorzy: Żarowskie Stowarzyszenie "Edukacja", Gminne Centrum Kultury i Sportu, biblioteka oraz opiekunowie grup zajęciowych.

Przygotowaliśmy także garść informacji inwestycyjnych. Piszemy o dalszej przebudowie ulicy Dworcowej, budowie nowego żłobka, remoncie budynków wspólnot mieszkaniowych w Żarowie i naprawie uszkodzonej nawierzchni drogowej w Mrowinach.

Zachęcamy również do przeczytania wywiadu z Małgorzatą Siemińską - nową kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie. Jakie zmiany w żarowskim OPS zamierza wprowadzić nowa kierownik? O tym można przeczytać w nowym numerze gazety.

Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Żarowie został uruchomiony System Informacji Przestrzennej, z którego mogą korzystać mieszkańcy naszej gminy.

Piszemy również o potrzebach współczesnych seniorów. Zachęcamy do lektury tego tekstu.

Ponadto, nie brakuje także newsów sportowych i kulturalnych. Na kolejne pytania mieszkańców odpowiada burmistrz Leszek Michalak.

Miłej lektury!
Redakcja gazety