Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Noc piżamowa w rytmie disco 
(02.08.2018)


  

Tradycyjnie, jak co roku w wakacje, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zorganizowało już XXI Noc Piżamową, która odbyła się w rytmach disco. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało.

Wśród atrakcji przygotowanych dla dzieci było malowanie farbami do tkanin poduszek, warsztaty taneczne, gazecianej mody, dyskoteka i "budowa noclegowni". W finale uczestnicy wyruszyli w nocną wyprawę i pozostawili na chodnikach Żarowa - POZDROWIENIA dla wszystkich mieszkańców. - Radosny gwar, śmiech, ekscytacja, artystyczne kreacje i prawie pięćdziesiątka dzieci - to oznaczać mogło tylko dobrą zabawę. Zabawa była przednia i czasu na nudę zabrakło. Takiej fantastycznej grupy już dawno nie było. Pozdrawiamy was kochani i czekamy z niecierpliwością na kolejną taką noc, która odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia. Zapisy na XXII noc piżamową rozpoczynają się już od 6 sierpnia. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszym FB, www.centrum.zarow.pl oraz w sekretariacie GCKiS - mówi Elżbieta Kulas z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

XXII Noc Piżamowa - ZAPISY

Już od poniedziałku (6 sierpnia) można zapisać swoją pociechę na "Noc Piżamową na sportowo", która odbędzie się 23-24 sierpnia 2018 r. Rozpoczęcie nastąpi o godz. 16.00 (23 sierpnia), a zakończenie o godz. 10.00 (24 sierpnia). Liczba miejsc jest ograniczona!

WAŻNE!!!

 1. Od XXII Nocy Piżamowej wprowadzona zostaje symboliczna opłata, w kwocie 10 zł od osoby, którą po zapisaniu dziecka należy uiścić do 20.08.2018 w kasie Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

 2. Zmieniły się zasady przyjęcia dzieci na noc piżamową: dziecko można zapisać osobiście lub telefonicznie (nr tel. 74 85 80 753) - dokonują tego tylko osoby dorosłe, rodzice/opiekunowie muszą osobiście przyprowadzić dziecko i wypełnić deklarację oraz zapoznać się z regulaminem (jeśli dziecko przyjdzie samo, nie będzie mogło uczestniczyć w wydarzeniu - zostanie odesłane do domu)

 3. W nocy piżamowej mogą wziąć udział dzieci w wieku od 6-13 lat.

 4. Jeśli dziecko ma alergię pokarmową, trzeba zaopatrzyć je we własny prowiant, a nas (opiekunów) poinformować o tym fakcie.

Lista rzeczy, którymi należy wyposażyć dziecko na "XXII Noc Piżamową

 1. piżama,

 2. bielizna na zmianę,

 3. zmienne obuwie (tenisówki z jasną podeszwą) wymagane na hali sportowej

 4. klapki pod prysznic,

 5. mydło, szczoteczka i pasta do zębów, ręcznik,

 6. śpiwór lub koc + poduszeczka,

 7. latarka,

 8. Ciepłe ubranie na nocną wyprawę (długie spodnie, bluza z długim rękawem/kurtka),

 9. picie w plastikowej butelce

 10. nakrycie głowy

   

   


strona główna  |  do góry  |