Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Zapraszamy na piknik charytatywny. Do wygrania atrakcyjne nagrody
(29.08.2018)


  

Rower, zmywarka, vouchery na sesje zdjęciowe, bilety do Eurolandu, Cinema 3D, wejściówki na basen, termosy, kubki, bidony, termiczne torby, zabawki czy artykuły biurowe. To tylko kilka z licznych fantów i gadżetów, jakie będzie można wygrać podczas sobotniego pikniku charytatywnego "Nakręcamy pomoc" w Żarowie.

Od godziny 15.00 w Parku Miejskim będą przyjmowane zapisy do charytatywnego rajdu rowerowego, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Rowerowy Żarów. Trasa liczyć będzie ponad 6 kilometrów. Wpisowe do rajdu, które w całości zostanie przekazane na cel charytatywny, wynosi 10 złotych, a każdy uczestnik ma szansę na wylosowanie cennych nagród. Tradycyjnie swoją kawiarenkę będzie miała Wspólnota Samorządowa Ziemi Żarowskiej.

Na pewno dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie loteria fantowa. - Serdecznie zapraszamy na wspólną jeszcze wakacyjną zabawę do Parku w Żarowie. Przy okazji wakacyjnej imprezy będziemy wspierać rodzinę, która ucierpiała w pożarze. Cały dochód ze sprzedaży produktów ze Wspólnotowej Kawiarenki zostanie przeznaczony na pomoc pogorzelcom. Liczymy na to, że mieszkańcy również chętnie wspomogą charytatywną zbiórkę. Dobra zabawa jest najważniejsza, ale jeszcze ważniejszy jest cel, który będzie jej przyświecał. Przygotowujemy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dobra zabawa gwarantowana - mówi burmistrz Leszek Michalak.

"Nakręcamy Pomoc"

  • 15.00 - przyjmowanie zgłoszeń do rajdu rowerowego - Nakręcamy Pomoc

  • 16.00 - start rajdu rowerowego, otwarcie kawiarenki, loteria fantowa,

  • 17.00 - przyjazd rowerzystów do parku

  • 17.30 - losowanie nagród

  • 18.30 - zakończenie imprezy charytatywnej

Ponadto atrakcje dla całych rodzin, gry i zabawy dla najmłodszych.

Na imprezę charytatywną zapraszają Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Stowarzyszenie Rowerowy Żarów, Wspólnota Samorządowa koło Żarów, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Biblioteka Publiczna w Żarowie.

Dodatkową atrakcją przewidzianą podczas pikniku charytatywnego będzie konkurs kulinarny "Wielkie grillowanie", który skierowany jest do wszystkich mieszkańców naszej gminy. Mogą w nim wziąć udział koła gospodyń wiejskich, organizacje, grup nieformalne oraz osoby indywidualne z gminy Żarów. Każda zgłoszona drużyna otrzyma od organizatorów pakiet startowy oraz talon w wysokości 100,00 zł do zrealizowania w lokalnym markecie. Talon zostanie wręczony każdej drużynie po zakończeniu konkursu kulinarnego. Organizator zapewni stoły i ławy, natomiast uczestnicy będą musieli przynieść ze sobą grill, podpałkę, węgiel oraz produkty do grillowania. Zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez firmę Electrolux. Wyłonimy także najlepszych kucharzy, którzy otrzymają tytuł "Mistrza Grilla".

   

   

   

   

   


strona główna  |  do góry  |