Uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny
(03.09.2018)

Wakacyjny czas niestety dobiegł końca. Uczniowie w całej Polsce rozpoczęli dziś kolejny rok szkolny, który z pewnością dla wielu z nich i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy. Od rana we wszystkich szkolnych placówkach trwały uroczystości związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Uczniowie w galowych strojach rano stawili się w swoich szkołach, aby wspólnie z nauczycielami i rodzicami uroczyście powitać nowy rok szkolny. - Cieszymy się, że wszyscy bezpiecznie wróciliście z wakacji do szkoły i jesteście gotowi na nowe wyzwania. Niech nowy rok szkolny przyniesie Wam same sukcesy, potwierdzone wysokimi ocenami w dzienniku, a nauka zawsze będzie źródłem przyjemności i satysfakcji - mówiła w imieniu całej kadry pedagogicznej dyrektor Szkoły Podstawowej w Żarowie Helena Słowik.

Uczniów żarowskiej podstawówki oraz gimnazjalistów powitał także burmistrz Leszek Michalak. - Przed Wami drodzy uczniowie kolejny rok szkolny. Czas pełen nowych wyzwań, spotkań z rówieśnikami i przygód. Życzę Wam samych sukcesów i dużo radości. Przy zaangażowaniu oraz wsparciu nauczycieli, grona pedagogicznego i rodziców z pewnością będzie to kolejny udany rok szkolny - zapewniał burmistrz Leszek Michalak.

Od jutra w szkołach znów zrobi się głośno…