Wiadomości z miasta i gminy

A A A

    

 

Gdzie zgłaszać awarie oświetlenia ulicznego? 
(06.09.2018)


  

AKTUALIZACJA

Awarie oświetlenia przy ulicach Kazimierza Wielkiego, Górniczej, Mieszka I w Żarowie są poważne, dlatego naprawa może potrwać kilka dni. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.


 

Informujemy, iż zgłoszone awarie oświetlenia przy ulicach Kazimierza Wielkiego, Górniczej, Mieszka I i deptaku betonowym na terenie naszego miasta zostaną naprawione. W tej chwili firma, z którą gmina ma podpisaną umowę na naprawę oświetlenia ulicznego ustala przyczynę awarii braku oświetlenia. We wszystkich wskazanych miejscach trwają prace. Mamy nadzieję, że wszystkie usterki zostaną naprawione w jak najkrótszym czasie. Będziemy Państwa na bieżąco informować w tej sprawie. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Jednocześnie przypominamy, iż zdarza się, że w wielu miejscach na terenie gminy występują drobne awarie oświetlenia ulicznego. Sytuacje takie należy zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Żarowie, aby awaria została jak najszybciej naprawiona. Urząd Miejski w Żarowie ma podpisaną umowę z firmą na naprawę oświetlenia ulicznego, która określa m.in. procedurę zgłaszania i usuwania awarii. - Wszystkie uszkodzenia usuwane są w możliwie najkrótszym czasie, w zależności od rodzaju usterki. Zwracamy się prośbą do naszych mieszkańców, aby informowali Urząd Miejski o takich przypadkach. Od tego zależy nasza reakcja - mówi Michał Działowski z Referatu Komunalnego Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Każdą awarię oświetlenia ulicznego, w tym także kwestie dotyczące wymiany spalonych żarówek,
zarówno w mieście, jak i na terenach wsi należy bezpośrednio zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Żarowie, do Referatu Komunalnego, nr tel. 74 8 58 05 91 wew. 351 i 347. Takie zgłoszenie powinno zawierać lokalizację awarii (miejscowość, nazwę ulicy, nr posesji lub nr słupa oświetleniowego).

Magdalena Pawlik

 

 

http://mlodzieszyn.pl/awarie-oswietlenia-ulicznego/ 

 

 


  


strona główna  |  do góry  |