Wielkie grillowanie z Electrolux – 30 września 2018r.
(10.09.2018)

Konkurs kulinarny „Wielkie grillowanie ” to całkiem nowa inicjatywa skierowana do wszystkich mieszkańców gminy. Uwielbiamy grillować – to w sezonie letnim najpopularniejsza forma relaksu. To okazja, by spędzić czas w towarzystwie przyjaciół czy rodziny i zjeść aromatyczne potrawy z rusztu. Stąd pomysł na konkurs, który zaktywizuje i zintegruje mieszkańców podczas Żarowskich Biegów Strefowych przy szkole w Żarowie.

Konkurs adresowany jest do kół gospodyń wiejskich, organizacji, grup nieformalnych oraz osób indywidualnych z gminy Żarów. Do każdego wymagane jest osobne zgłoszenie. Będziemy dysponować dziesięcioma stanowiskami do grillowania i może się zdarzyć, że o udziale będzie decydować kolejność zgłoszeń. Dlatego lepiej nie odkładać decyzji na później.

Każda zgłoszona drużyna otrzyma od organizatorów pakiet startowy oraz talon w wysokości 100,00 zł do zrealizowania w lokalnym markecie. Talon zostanie wręczony każdej drużynie po zakończeniu konkursu kulinarnego.
Organizator zapewni stoły i ławy, natomiast uczestnicy będą musieli przynieść ze sobą grill, podpałkę, węgiel oraz produkty do grillowania.

Zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez firmę Electrolux.
Zapraszamy do udziału. Więcej informacji w załączeniu.

Załączniki: