Wymiana pieca i remont kotłowni w SP Żarów
(12.09.2018)

Zakończyły się prace związane z wymianą pieca gazowego w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy przy ul. Ogrodowej w Żarowie. Wymiana starego awaryjnego pieca połączona była z remontem kotłowni. Inwestycję zrealizowano podczas tegorocznych wakacji.

- Szkoła już od dłuższego czasu borykała się z problemem niesprawnego pieca. Zakres prowadzonych prac obejmował wymianę kotła gazowego wraz z urządzeniami towarzyszącymi oraz kompletną automatyką, wykonanie instalacji wentylacyjnej i przewodów odprowadzenia spalin, wykonanie instalacji gazowej wewnętrznej oraz kompleksowy remont pomieszczeń kotłowni. Modernizacja w znacznym stopniu przyczyni się do obniżenia kosztów ogrzewania budynku oraz poprawy komfortu cieplnego szkoły - mówi Piotr Neczaj z Referatu Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Całkowita wartość zadania wyniosła 136.000,00 złotych. Inwestycja została w całości sfinansowana ze środków własnych budżetu gminy Żarów.

PRZED REMONTEM

PO REMONCIE