Gazeta Żarowska - nowy numer
(12.09.2018)

Dziś do czytelników trafił nowy numer Gazety Żarowskiej. A w nim piszemy o najważniejszych inwestycjach, których realizacja wpłynęła na poprawę wizerunku naszego miasta.

Nie przedstawiamy tylko tych inwestycji, które zostały wykonane. Dzięki otrzymaniu przez gminę Żarów dofinansowania na realizację wielu projektów, niebawem Żarów znów zmieni swój wygląd.

Nie brakuje także relacji z III Festiwalu Mąki w Siedlimowicach, gdzie na wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów imprezy Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz właścicieli zabytkowego młyna w Siedlimowicach.

W tym numerze także zasady jazdy na rondzie przypomina Piotr Zadrożny instruktor jazdy. A na kolejne pytania mieszkańców odpowiada burmistrz Leszek Michalak.

Podajemy także Państwu rozpiskę terminów zebrań wiejskich, podczas których mieszkańcy wsi będą decydować o przeznaczeniu środków funduszu sołeckiego.

Są także zaproszenia do udziału w gminnych dożynkach w Imbramowicach oraz pikniku charytatywnym i Wielkim Grillowaniu, podczas których będziemy zbierać datki na pomoc pogorzelcom z Żarowa.

Na czytelników czeka również wiele newsów sportowych i kulturalnych.

Miłej lektury!
Redakcja gazety