Firma Cedo w Kątach Wrocławskich poszukuje pracowników
(18.09.2018)

Kim jesteśmy:

Grupa Cedo to zatrudniająca ponad 2000 osób w Europie i Azji firma z branży FMCG. Jako największy europejski producent artykułów gospodarstwa domowego od 50 lat zaopatrujemy wiodących sprzedawców detalicznych, firmy świadczących usługi gastronomiczne i inne w ponad 34 krajach. Nasza pozycja lidera rynku została zbudowana i utrzymywana poprzez niezachwiane zaangażowanie w innowacje, świadomość ekologiczną, doskonałą obsługę klienta i uczciwość.

Cedo w Polsce:

Od 25 lat jesteśmy również obecni na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu. Zatrudniamy ponad 500 pracowników. W Kątach Wrocławskich nowoczesnym, stale rozwijającym
się zakładzie, produkujemy szeroki asortyment jednorazowych produktów dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy godni zaufania a wszystkie nasze produkty są certyfikowane.

Kariera w Cedo:

Zapewniamy pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole, który tworzy wartościowe środowisko pracy. W naszej pracy kierujemy się zasadą One business one team. Jesteśmy w pełni świadomi ogromnej roli każdego pracownika w budowaniu sukcesu naszej firmy. Oferujemy stabilne zatrudnienie, realne szanse rozwoju kariery zawodowej dla osób, o różnym profilu zawodowym, możliwość rozwoju zawodowego poprzez praktyczne wdrożenia, prowadzenie projektów, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne. Liczy się dla nas zaufanie i wzajemny szacunek.

Benefity:

Karta abonamentowa "Sport, Kultura, Wypoczynek"
Bezpłatna, prywatna opieka medyczna.
Dofinansowanie do kursów językowych.
Udział w programach szkoleniowych zewnętrznych i wewnętrznych.
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Świadczenia świąteczne.
Spotkania integracyjne.

Etapy rekrutacji:

• Etap 1
    Zamieszczenie ogłoszenia online.
  • Etap 2
    Weryfikacja przesłanych aplikacji pod kątem wymagań oferty.
  • Etap 3
    Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami.
  • Etap 4
    Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy.
  • Etap 5
    Informacja o rezultatach spotkania. Negocjacja warunków.
  • Etap 6
    Nawiązanie współpracy.

Staże i praktyki:

Drogi studencie, drogi absolwencie, jeżeli zastanawiasz się, gdzie najkorzystniej zainwestować posiadaną wiedzę i rozwijać ją praktycznie zapraszamy do Cedo. Masz tutaj szansę nauczyć się pracy w dynamicznych i zmieniających się warunkach. Wiedzę będziesz zdobywać poprzez opiekę doskonałych specjalistów. Do zaoferowania mamy możliwości rozwoju w następujących działach:

• Technologii i inżynierii
  • Planowania produkcji
  • Obsługi sprzedaży
  • Dział Personalny
  • Wdrażania nowych produktów

Zapewniamy praktykę w dużej i stabilnej firmie o międzynarodowym charakterze. Będziesz współautorem planu praktyki, a tym samym wpływał na swój rozwój osobisty. Zapraszamy!